NOVEX Praha

POZOR!! Změna otevírací doby v prodejním skladu v Kněževsi:
Pondělí: 8 – 16 hodin
Středa: 8 - 16 hodin

Společnost NOVEX Praha s.r.o. je dovozcem a distributorem doplňkových dekorativních interiérových a exteriérových prvků, jako např. zdobných lišt nebo obkladových interiérových panelů. Dále nabízíme lepidla, pěny a tmely. Nabízíme velice široký sortiment, který je průběžně obměňován a doplňován, v závislosti na poptávce a přáních našich zákazníků.

Panely a lišty ABITIBI a lepidlo SUPERFIX můžete nakoupit v našem prodejním skladu v Kněževsi u Prahy. Dále pak v síti marketů BAUHAUS v Praze, Plzni, Liberci, Brně, Českých Budějovicích a Bratislavě.
Panely a lišty ABITIBI dále můžete nakoupit také v Hornbachu a to na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Hradci Králové v Bratislavě a v Košicích.

Obkladové panely a lišty Abitibi

Marble-mosaic.jpg

Obkladové panely s povrchovou úpravou dřeva, kamene, cihel nebo obkladaček nabízejí široké možnosti využití při rekonstrukcích interiérů i nových prostor. Díky snadné a rychlé instalaci pouhým lepením Vám umožní během krátké doby změnit interiér přesně dle Vašich představ s minimem námahy a za příznivou cenu. Obkladové panely ABITIBI jsou určeny pouze pro vnitřní použití. Pro použití panelů v koupelnách a kuchyních, kde dochází k přímému styku s vodou, je určen pouze dekor obkladaček. K panelům dodáváme i lišty ABITIBI.

Více informací

Lišty NMC včetně lišt LX

NMCtop.jpg

Interiérové a exteriérové dekorační prvky NMC (dekorativní profily, stěnové a soklové lišty, rozety, sloupy, pilastry, parapety atd.) se snadno instalují, jednotlivé prvky můžete navzájem kombinovat a natírat do požadovaných odstínu - snadno a rychle tak dosáhnete perfektně sladěného interiéru od podlahy ke stropu přesně podle Vašich představ. Lišty LX nabízíme pro profesionální využití.

Více informací

Lepidlo SuperFix

lepidlo-superfix.jpg

Pro instalaci panelů ABITIBI - dodáváme lepidlo SuperFix. Univerzálně použitelné elastické montážní lepidlo pro použití v interiéru i exteriéru.

Více informací

Obkladové desky Hunton

0733.jpg

Obkladové desky Hunton se používají k obložení vnějších stěn dřevostaveb a na pokrytí střech. Desky se vyznačují desetinásobnou propustností vlhkosti z vnitřku stavby oproti srovnatelným materiálům a zároveň zamezují pronikání vlhkosti z vnějšku do stavby, jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje. Desky dodáváme i instalujeme.

Více informací